Sport EMS Studio Brno

SPORT EMS STUDIO BRNO

Pokud hledáte revoluční způsob, jak podpořit váš sportovní výkon nebo posílit vaše svaly, máte možnost využít unikátní metodu EMS, která se roky využívá v rehabilitačních centrech a v zahraničí také v oblasti fitness. Do České republiky se inovativní trendy dostávají o něco později, ale i zde už máte možnost tyto služby využít.

Jako první se této role ujala metoda EMS (electro-myo-stimulation) tréninku, během kterého klient procvičí celé tělo za pomoci elektrických impulzů do svalů. Jedná se většinou o 20-30minutové cvičení ve speciálním obleku s modulárním systémem (elektrody). Naše studio tuto metodu nenabízí, ale zaměřuje se na méně známou a efektivnější metodu EMS, která je spojována s tzv. sculpingem-rýsováním díky Elektromagnetické energii.

EMS ZERO (Elektro-Magnetická-Stimulace)

Naše Sport EMS Studio v Brně nabízí klientům inovativní metodu, která přináší úžasné výsledky pro sportovce i pracovně vytížené jednotlivce.

EMS ZERO je přístroj, který využívá elektromagnetické impulzy k stimulaci svalů během relaxační procedury. Naše zařízení umožňuje klientům ležet a odpočívat, zatímco jejich svaly jsou efektivně aktivovány a posilovány. Tato inovativní technologie je vhodná pro všechny, kdo chtějí dosáhnout lepšího výkonu ve svém sportu nebo posílit zaktivovat oslabené partie.

Pro sportovce a sportovkyně představuje sportovní relaxace s EMS ZERO skvělý způsob, jak zvýšit výkon a dosáhnout maximálního potenciálu. Stimulace svalů elektromagnetickými impulzy může pomoci posílit klíčové svalové skupiny, zlepšit stabilitu a odolnost, a také urychlit regeneraci po tréninku či operaci.

Pro ty z vás, kteří jsou pracovně vytížení a mají málo času na cvičení, je Sport EMS Studio ideální volbou pro posílení a upevnění svalů bez ztráty času. Procedura je rychlá, efektivní a nevyžaduje žádný intenzivní pohyb. Stačí si lehnout, relaxovat a nechat přístroj EMS ZERO udělat svou práci.

Ramena lze aplikovat na následující partie: Břicho | Hýždě | Nohy | Ruce

 

Studio EMS Sport se nachází v Brně

Studio vede trenérka, lektorka a zakladatelka projektu Boj jako workout, Bc.A. Luci HRON, zaměřující se na prevenci osobní bezpečnosti. Podporuje také sféru podnikatelů a studentů skrze ústav INBusiness.

Rádi vás přivítáme, abyste si vyzkoušeli tento inovativní způsob podpory vašeho výkonu a posílení svalů. S EMS můžete dosáhnout svých cílů efektivně a bez dalšího zatížení. Navštivte naši webovou stránku na bojjakoworkout.cz/emsrezervujte si čas pro svoji první sportovní relaxaci.

Sportovní relaxace není pouze o posílení svalů. Je to vaše odměna po těžce vynaložené práci, ať už té sportovní, nebo kariérní. Je to chvíle pro Vás, kdy se zastavíte, zklidníte, ale zároveň dáte odměnu tělu (zaktivujete partie, které potřebuje posílit) a mysli (zrelaxujete a revitalizujete). Odměňte se!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů