PREVENCE OSOBNÍ BEZPEČNOSTI

POSUNUJEME

VAŠE HRANICE

Určitě jste viděli techniky a slyšeli rady, které mají zvýšit vaše šance při napadení nebo obtěžování. Ženy tomu často nevěří, neboť lektoři jsou většinou 90kg trénovaní muži, kteří nemají dispozice 60kg dívky. Potřebují převést realitu do praxe. Proto vznikl v roce 2017 unikátní projekt Boj Jako Workout.

Lidé menšího vzrůstu a lehčí váhy musí teoreticky nastudovat a prakticky vyselektovat techniky, které jsou pro ně k užití reálné. Následně vybrat ty vhodné a automatizovat je opakováním. Některé prvky jsou individuální, jako když si vybíráte jídlo. Nejíte přece to, co všichni ostatní.

BOJ JAKO WORKOUT

V EU existují organizace pro pomoc obětem. Projekt BJW pracuje na tom, abyste se obětí vůbec nestali. Kombinuje teorii a praxi, která vychází z reálných dat.

Thajský Box
& Sebeobrana

Unikátní kombinace pro ženy, kterávám zlepší kondici, zvýšit svalovou aktivitu a naučí základní sebeobranné techniky. Zvýšíte vaše šance ubránit se v případě napadení.

Přednášky prevence

Přednášky pro ženy a pro studenty za cílem posílení prevence osobní bezpečnosti. Příprava na neočekávané situace, jak jim čelit a jak zvýšit šance na bezpečnost.

Spolupráce
& Partnerství

Projekt nespadá pod žádný klub ani organizaci. Podporuje spolupráce mezi jednotlivými experty a tvorbu partnerství pro zvýšení kvality a relevance výstupů.

Cílem je učinit sebeobranu jako součást životního stylu.

JAK_SE_BRÁNIT_ŽENY

V BEZPEČÍ ZA 2 HODINY

Individuální rychlokurz pro ženy a lehké váhy. Poznáte teorii, která zvýší vaše bezpečí a praktické techniky, které vám mohou zachránit život.

LUCIE HRON

PROČ THAJSKÝ BOX A SEBEOBRANA

Thajský box je inspirativní a motivující v mnoha ohledech. Stejně jako se teď vy budete učit jeho techniky k sebeobraně, byl dříve používán Thajci, ze stejných důvodů.

Dodnes je toto bojové umění spojeno i s jeho duchovní podstatou, která se často zobrazuje v podobě rituálu. Muay thai vás naučí žít život bojovníka i mimo tělocvičnu. Probouzí v člověku vyšší principy a posouvá jeho hranice. Je motivujícím nábojem pro ženy a lehké váhy. Průměrná výška Thajců je cca 170 cm a range váhy Top 10 thajských zápasníků se pohybuje od 54kg do 63kg.

Žádné bojové umění není komplexní a tudíš neřeší vše a nelze využít v každé situaci. Není to chyba sportu, ale našeho myšlení. Budete-li po mnoho let dělat jeden sport a stejné bojové techniky, vytvoříte si tak silnou fixaci, že je užijete i ve chvíli, kdy budou nevhodné, zbytečně složité nebo naprosto nefunkční. A bohužel speciálně "box" má na ulici mnoho nevýhod. Oslabí vás jeho férovost i silový rozdíl.

Bojový trénink "Boj jako Workout"  tyto skutečnosti zohledňuje. Je univerzálním stylem pro ženy se specializací na techniky pro lehké váhy.

BOJ JAKO WORKOUT

DIAGNOSTIKA

Lidé často cvičí a posilují aniž by tušili, které svaly mají začít více trénovat, a kterým naopak odlehčit. Sedavý způsob života, špatné cvičení a návyky způsobují mnoho disbalancí, které narušují  celou pohybovou strukturu a ničí vaše zdraví. Diagnostika vám umožní zjistit, které partie začít trénovat, které protahovat, a jak kompenzovat. Vše v rámci zvýšení kvality pohybu jako základu pro prevenci bezpečnosti.

ZÁKLADY CVIČENÍ

V rámci tréninku probereme také teorii základů cvičení. Díky získaným znalostem předejdete zraněním a narušení kloubů a svalů, která jsou mnohdy nevratná. Pokud cvičíte a máte pochyby o správnosti cviků, apeluji, abyste si tyto znalosti doplnili. Můžete si nevratně narušit pohybový aparát. Základy cvičení a doporočení jsou součástí programu BJW jako prevence proti úrazům a tvorby dlouhodobé disfunkce. 

Boj jako workout
EMS BRNO PRO SPORT

EMS K TRÉNINKU

Elektromagnetické stimuly konkrétních svalových partií, které potřebujete charakterizovat nebo je podpořit v rámci kompenzačního tréninku. Tam, kde běžný trénink nestačí nebo zasáhl úraz, nastupuje inovace a moderní technika, která byla vyvinuta speciálně pro sportovce.

BOJ JAKO WORKOUT

SVALOVÁ AKTIVITA

Aktivujete zanedbané svaly, protáhnete svaly zkrácené, získáte více energie a fyzickou stabilitu.

VLASTNÍ OCHRANA

Zvýšíte znalosti a budete vědět, co dělat v přípaně napadení. Poznáte techniky k obraně sebe a svých blízkých.

VNITŘNÍ SÍLA

Naučíte se soustavně pracovat s užitím vnitřní energie k vytvoření fyzické i psychické síly a emoční balance.

OBNOVA ZDRAVÍ

Opravíte si špatně naučené stereotypy pohybu a držení těla. Naučíte se pohybově správné funkční návyky.

REFERENCE

Lucku doporučuji, protože sotva najdete ženu, která přes dvacet let studuje bojová umění a pomáhá cizím , když je někdo začně obtěžovat. Inspiruje i mladistvé svým přístupem a motivuje ženy k sebevědomí.
LukasManažer
Lucka je ten člověk, za kterým můžete jít, když se vám stala špatná zkušenost. Vyslechne vás a poradí, co dělat, abyste už nikdy nic podobného nemuseli zažít. Dodá vám sebevědomí a ještě vás naučít triky, které fungují na kohokoli.
JanaSportovkyně
Lucku mohu jen doporučit. Její individuální přístup mi dodal hodně sebevědomí a trénink byl vždy sestavený tak, že jsem opravdu využila svého potencionálu.
Mirka Manažerka
Profesionalita a rady, které vám nikdo nedá. Lucka má zkušenosti z praxe a podporuje ženy, kde může. Její znalosti, jak reagovat na ulici při obtěžování žádná trenérka v Česku nepřekoná.
NikolaPodnikatelka
Luci is proof that anybody can learn basic self-defense skills, even somebody small. SD or army techniques can be learned quickly. Muay must be studied for a long time. Luci merges these sports into her lessons. Will get you in shape and get you in touch with your physical power.
Alex Sound master
Lucka se věnuje studiu nejen sportovního tréninku, ale i psychického a duševního rozvoje člověka. Ví, ze každý je osobnost a její přístup je zcela individuální. Díky ní poznáte pokroky nejen fyzické, ale i psychické. Za to si ji v této "masové" době opravdu cením.
PetraFyzioterapeutka

CHRAŇTE SEBE A SVÉ BLÍZKÉ

Najdete mě primárně na Instagramu: @fight_as_workout

 

BOJ JAKO WORKOUT


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nejsem sportovní typ, je to pro mě?

ANO je to pro vás. Trénink není soutěž talentů, není jeho úkolem vás bodovat, ale pomoci vám se zdokonalit v bojové technice a naučit vás, jak využít vašich schopností k vlastní ochraně, zpevnění těla a posílení ducha. Vy ani já nehledáme talenty, vy se chcete někam posunout a já vás doprovázím k cíli.

Nejsem na trénink stará?

Nikoli! Mnoho žen, které mají už odrostlé děti mají naopak jedinečnou možnost opět se začít zajímat o sebe. Věk není hranicí, která určuje, co smíte. Mě osobně bude v červnu 23, 40 let : )

Kolik lidí je na lekci?

Primárně jste na lekci pouze vy! Sekundárně jsou lekce BJW v maximálním počtu čtyř osob. To stejné platí pro nově chystaný Program. Program lze absolvovat individuálně nebo v maximálním počtu čtyř osob.

Lze trénovat jinde?

V případě, že si přejete naprostou diskrétnost, je možné se domluvit na ryze privátním tréninku v prostorách, které takovému tréninku a vám budou vyhovovat. Momentálně jsou standardní lekce BJW vyprodané.

Mám špatnou zkušenost, mohu ji s vámi konzultovat?

Ano můžete! Pracuji se specifickými klienty, kteří mají za sebou nehezký zážitek nebo řeší aktuální trauma a nechtějí nebo dokonce odmítají kontaktovat velké organizace. Chtějí se nejprve svěřit v maximálně možné diskrétnosti, kterou jim v České republice na této úrovni může poskytnout velmi málo zkušených jednotlivců.

Můžeme spolupracovat?

Vítám spolupráci se SŠ, VŠ i s unikátními individuálními projekty. V případě spolupráce mi prosím napište váš návrh, klíčové specifikace a cíl na luciagency@gmail.com Spolupráce za účelem prodeje produktů neuzavírám, děkuji za pochopení.

TRÉNUJI V BRNĚ, UČÍM VŠUDE.

Hron Gym je cca 50 metrů od Tomkova náměstí. V komplexu se mimo gym nachází také restaurace Svatoboj, kde je speciálně pro klienty gymu připraveno denně fitness meny.

Sport coaching | kaskara, s.r.o. |  IČ: 28608615

Kde mě kontaktovat

E-mail

luciagency@gmail.com

Instagram

instagram.com/fight_as_workout/

Facebook

facebook.com/luci.hron